MŠ TANVALD

jídelníček

projekt knihovna

O školce

MŠ byla postavena roku 1964 a v roce 2010 byla nově zrekonstruovaná. Může se chlubit prostornou zahradou, která je vybavena  prvky Tomových parků, které poskytují sportovní vyžití a zábavu pro děti.

Třídy mateřské školy byly postupně nově vybaveny a nyní se můžeme pyšnit moderním a funkčním zařízením. Třídy jsou věkově smíšené a pojmenované “Koťata” a “Štěňata”. Ve třídě “Koťat” slouží paní ředitelka Blanka Bryscejnová a paní učitelky Iva Plačková a Jiřina Pecháčková. Ve třídě “Štěňat”  je paní učitelka Mgr. Eva Hrnčířová Šimečková, Tereza Rampouchová, asistentka pedagoga Nikola Friedrichová. Všechny paní učitelky jsou plně kvalifikované.

Součástí školy je vlastní kuchyně, kde nám paní kuchařky každý den s úsměvem připravují stravu dle zdravé výživy, která nám všem moc chutná.

Denní režim

6,15 – 8,00

scházení dětí, spontánní hry a činnosti dětí

8,00 – 8,15

komunitní kruh

8,15 – 8,30

hygiena, doplední svačina

8,30 – 9,30

vzdělávací činnosti, hodnocení

9,30 – 11,30

příprava na pobyt venku, pobyt venku

11,30 – 12,00

šatna, hygiena, oběd, čištění zubů

12,00 – 14,00

hygiena, odpolední odpočinek

14,00 – 14,30

odpolední svačina dětí

14,30 – 16,15

spontánní hry, individuální činnosti

Třídy a učitelky

Koťata

p. řed. Blanka Bryscejnová
p. uč. Iva Plačková
p. uč. Jiřina Pecháčková

Štěňata

p. uč. Mgr. Eva Hrnčířová Šimečková
p. uč. Tereza Rampouchová

as. ped. Nikola Friedrichová

Stravování

Stravu dětí zabezpečuje vlastní školní jídelna. Při přípravě jídelníčku pro vaše děti dbáme na zásady zdravé výživy a vždy se snažíme o zajištění dostatečného pitného režimu a přísunu ovoce a zeleniny. Aktuální jídelníček najdete části aktualit.

O stravování vašich dětí se starají:
Hana Morávková (vedoucí)
Jitka Betková (kuchařka)

O hygienu a čistotu se v našem zařízení skvěle stará:

Maria Ognarová

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste to znovu z hlavní strany, nebo nám napište. V seznamu kontaktů najdete všechny zaměstnance mateřské školy. Napište nebo zavolejte, rádi zodpovíme vaše dotazy!