25. – 27. listopadu u Aničky Želizňákové

HURÁ!! Violka šla konečně k nám domů. Veverka Violka už u nás doma byla, když si ji vylosoval bráška Honzík. Když jsme přišli ze školky domů, přijela teta Petra, hned se s Violkou seznámila a pak jsme spolu vybarvovali omalovánky. V sobotu maminka uvařila výbornou dýňovou polévku, která nám moc chutnala, až jsme všichni mlaskali. Chutnali nám i zapečené těstoviny. Odpoledne jsme šli celá rodina s Violkou do města na rozsvícení stromečku, kde jsme potkali paní učitelku Mirku. Bylo to krásné. Violka tam potkala i svoji kamarádku Viktorku. V neděli dopoledne jsme si s Violkou a Honzíkem hráli na školu, bylo to zábavné. Po poledním spinkání jsme všichni šli na návštěvu k našemu kamarádovi Vojtovi. Vojtu zná Violka ze školky, stejně jako Viktorku. Potom jsme se šli podívat ještě na jedno rozsvícení stromečku na Horním Tanvaldu. Violce se u nás líbilo a byla šťastná, že zase viděla své kamarády.