20. -22. ledna u Pavlíka Žváčka

Mám velkou radost, byl jsem vylosovaný. Na víkend je Violka moje. Ze školky mě v pátek vyzvedávala mamka a starší bráška Viktor. Protože ve čtvrtek nachumelilo, maminka vzala do školky boby a za barákem jsme chvilku bobovali. Veverce Violce se to moc líbilo. Večer jsme s veverkou pomáhali mamince servírovat večeři. V sobotu k nám na návštěvu přišla teta s bratrancem Valerijem. Chvilku jsme si hráli, pak musel jít Valerij domů. V sobotu odpoledne jsme se starším bráchou a Violkou  znovu bobovali. Protože bylo Violce zima, schoval jsem ji pod bundu. Večer, když se maminka vrátila z práce, upekli jsme společně koláč. V neděli jsme šli opět bobovat. Celý den sněžilo a sněhu jsme si užili naplno. Víkend se nám prostě vydařil. Děkuji Violce za společnost a těším se příště.

Ahoj Violko!