19. -21. května 2023 u praktikantky Natálky

V pátek odpoledne se mnou  veverka Violka jela do Litoměřic. Šli jsme spolu s kamarádkou Šárkou dobrovolničit na muzejní noc do Litoměřické galerie. Začali jsme pomáhat dětem s pracovními listy, který dostávaly na začátku a odměňovat je odznáčkem. V pátek, v deset hodin večer jsme skončili a šli k Šárce, kde jsme přespávali. Druhý den ráno jsme s veverkou Violkou a kamarádkou Šárkou vyrazili opět do galerie, kde probíhaly dílničky pro děti. Mohly si tam vyrobit vesmírnou raketu, malý měsíc, nebo noční oblohu. Všechny děti to bavilo! Tentokrát jsme šli z galerie už v půl jedné a skočili si na oběd i s mým dědečkem. V neděli jsme s veverkou Violkou snídali v trávě. Seděli jsme u Šárky na zahrádce. To se Violce moc líbilo. Říkala, že se jí  moc zamlouvá i příroda kolem Litoměřic. Tak pozor, aby u mě nechtěla zůstat. Odpoledne jsme se s kamarádkou Šárkou rozloučili a nasedli do vlaku směrem Tanvald. Veverka byla šťastná, že vás zase brzy uvidí, protože se jí stýskalo. Moc vám děkuji, že jste Violku se mnou pustili až do Litoměřic. Těším se, že se ještě třeba někdy spolu potkáme.