10. – 11. listopadu 2022 u Sebastiána Marka

Jako první jsem veverce Violce představil maminku, tatínka a brášku Oliverka. Rovnou ze školky jsme se šli projít, protože svítilo sluníčko. Vzal jsem Violku na stadion a na hřiště, kam si chodím hrát. V sobotu po obědě jsme vyrazili k babičce a dědečkovi na Smržovku, kde byla seznámena se sestřenicemi Terezkou, Eliškou, Nelinkou a bratránkem Honzíkem. Bylo krásné počasí, tak jsme byli na zahradě. Užili jsme si spoustu legrace a domů jeli až po večeři. V neděli dopoledne pro mě a Violku přijel strejda. Nelinka měla narozeniny a přála si je oslavit u McDonala. Dali jsme si Hamburger s hranolkamy a hráli jsme si na hřišti, jezdili na tobogánu – to se Violce moc líbilo a byla tam báječná legrace. Neděli jsme zakončili pohádkou na dobrou noc a zítra ráno spolu půjdeme do školky, protože se oba moc těšíme na všechny kamarády a paní učitelky.