1. – 2. října 2022 u asistentky Ilonky

Veverku Violku jsem vzala na celý víkend do města Berouna. Chodím tam do školy, aby ze mne byla paní učitelka. V sobotu se ve škole líbila Violce hudební výchova. Hrála se mnou na klavír, prohlížela si houslový klíč a noty. Noty se jí moc líbily. Vypadají totiž jako oříšky. Přespaly jsme v útulném hotýlku a v neděli ráno, šup znovu do školy. Vzala jsem Violku na výtvarnou výchovu. Každý mohl namalovat, co chtěl. Vzpomněla jsem si, jak se dětem v lese líbily muchomůrky. Ve školce je některé děti vyráběly, dělaly s nimi pokusy a naučily se o muchomůrce krásnou písničku. Tak jsme s Violkou dětem do školky namalovali obrázek plný muchomůrek. To Violku tak unavilo, že mi usnula v batohu a probudila se až v pondělí ráno ve školce.