Putovní maskot

Žabička Kuňkalka

V letošním školním roce naši třídu od října doprovází třídní maskot – žabička Kuňkalka. Aby nebyla přes víkend sama ve školce a nebylo ji smutno, budeme se střídat a brát si ji na víkend domů. Aby to bylo spravdelivé, děti se budou losovat.

Kuňkalka má svůj zápisníček, do kterého zapíšete zážitek z víkendu: výlet, procházka… Děti mohou nakreslit i obrázek. Pokud uděláte fotografii a pošlete ji na email: skolkatanvald@seznam.cz, vytiskneme ji, vložíme do zápisníčku i na web.

Moc se těšíme na spolupráci a propojení školy a rodiny našim víkendovým putováním s třídním maskotem žabičkou Kuňkalkou. Během školního roku budete mít příležitost si níže na této straně přečíst, jaká dobrodružství s námi během školního roku prožila.