MŠ TANVALD

Omlouvání

Stonožky: 602 562 823

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

Plánované akce

jídelníček

O školce

Mateřská škola v části Tanvald – Šumburk funguje od roku 1985 v budově fary. Prostory školky pronajímá městu církev.

Prostory školky disponují třídou, hernou a ložnicí, které postupně vybavujeme novým nábytkem. Umývárny a sociální zařízení prošly v roce 2012 rekonstrukcí. V budově nemáme vlastní kuchyň, pouze výdejnu, ve které se připravují svačiny. Obědy dovážíme z MŠ U Školky. Součástí mateřské školy je také menší zahrada, která je vybavena dřevěnými herními prvky a hřištěm vyrobeným firmou 4Soft.

Kromě předškolního vzdělávání organizujeme také řadu akcí pro děti a rodiče.
Těšit se můžete například na dýňovou slavnost a školkovský karneval.

Denní režim

6,30 – 8,00

scházení dětí, spontánní hry a činnosti dětí

8,15 – 8,30

komunitní kruh

8,30 – 8,45

hygiena, doplední svačina

8,45 – 9,30

vzdělávací činnosti, hodnocení

9,30 – 11,30

příprava na pobyt venku, pobyt venku

11,30 – 12,00

šatna, hygiena, oběd

12,00 – 14,00

hygiena, odpolední odpočinek

14,00 – 14,30

odpolední svačina dětí

14,30 – 16,00

spontánní hry, individuální činnosti

Naše třída a učitelky

Stonožky

p. uč. Ivana Krištofová
p. uč. Blanka Dušková

Stravování

Stravu dětí zabezpečuje školní jídelna MŠ U Školky, odkud jídlo pro děti dovážíme. Dbáme na zásady zdravé výživy a vždy se snažíme o zajištění dostatečného pitného režimu a přísunu ovoce a zeleniny. Aktuální jídelníček najdete části aktualit.

O přípravu svačinek, vydávání obědů, a zároveň hygienu a čistotu se stará:
Nataša Černá

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste to znovu z hlavní strany, nebo nám napište. V seznamu kontaktů najdete všechny zaměstnance mateřské školy. Napište nebo zavolejte, rádi zodpovíme vaše dotazy!