Fwd: Důležité informace k uzavření mateřské školy

Lis 1, 2020

skolkatanvald@seznam.cz“>Prosíme všechny rodiče dětí, které navštěvovaly mateřskou školu od 26.10. do 30.10. 2020, aby se dostavili s dětmi v úterý 3.11.2020 ke společnému testování. Testování proběhne před budovou mateřské školy. KHS Liberec zajistila odběrovou sanitu. Žádanku na testování zajišťuje též KHS Liberec.

Vaší povinností je v pondělí 2. 11. 2020 ohlásit praktickému lékaři vašeho dítěte nařízenou karanténu.
Rodiče, kteří budou potřebovat vyplněný formulář k ošetřování člena rodiny (OČR), ozvěte se prosím prostřednictvím sms (tel. č. +420 602 562 820), nebo na email skolkatanvald@seznam.cz.
Vyplněné formuláře rozdá vedení mateřské školy v úterý od 9:30.

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste to znovu z hlavní strany, nebo nám napište. V seznamu kontaktů najdete všechny zaměstnance mateřské školy. Napište nebo zavolejte, rádi zodpovíme vaše dotazy!